ШУКАЄМО
ГЕРОЇВ
ЕНЕРГІЇ

Наша місія: Чиста енергія для сприятливого клімату

 

Наше ім’я – beegy. Як частина MVV Energie AG, однієї з найбільших енергетичних компаній Німеччини, ми працюємо в дусі енергетичного переходу і пропонуємо нашим клієнтам технології відновлюваної енергії, орієнтовані на майбутнє. Ми є постачальником комплексних рішень, пропонуючи широкий спектр послуг – від фотоелектричних установок та енергетичних батарей через зарядні станції до теплових насосів та пелетних систем опалення.

Наразі в нашій компанії працює близько 300 співробітників.

 

 

Ми розширюємось і шукаємо співробітників для роботи в різних містах:

Мангaйм
Віллінген-Швеннінген
Швальбах-на-Таунусі (Франкфурт-на-Майні – регіон Рейн-Майн)
Кіль

 

Ти можеш самостійно обирати, в якому місті ти хотів би працювати та жити!

Звертайся до Анни за телефоном +4915117594597 (Whatsapp/Telegram/Viber) або напиши на e-mail: anna.pirozhenko@beegy.com.

Ми з нетерпінням чекаємо саме на тебе!

Запрошуємо до нашої команди!

 

Ми зростаємо і шукаємо підкріплення для встановлення наших продуктів на об’єктах наших клієнтів.

 

Ми пропонуємо:

 

→ Безстроковий німецький трудовий договір у перспективній галузі з привабливою заробітною платою + БОНУСИ + надбавка на харчування

→ Право на оплачувану відпустку тривалістю 30 днів та використання нарахуваннь за понаднормові години роботи

→ Однозмінна система (40 годин на тиждень), вільні вихідні та оплачувані овертайми

→ У разі переїзду: квартири, готові до заселення, допомога в реєстрації в органах влади, оформленні документів/банківського рахунку/страховки, фінансування курсу німецької мови

→ Перспективи професійного зростaння

 

Приєднуйся!

 

Please accept marketing-cookies to watch this video.

Ось як ми працюємо!

Професійний інструмент Найвища якість роботи
Висота Найкращі перспективи
На шляху до клієнта Власний автопарк
Сприятлива робоча атмосфера Мотивована команда

 

Наші представництва:

 

Наш головний офіс знаходиться в Мангaймі. Університетське місто Мангaйм – це районне місто з населенням 309 817 мешканців (станом на 31 грудня 2020 року), розташоване в районі Карлсруе. Після Штутгарта це друге за величиною місто в федеральній землі Баден-Вюртемберг.

Ми пропонуємо свої послуги на кількох локаціях: Мангaйм, Віллінген-Швеннінген, Швальбах-на-Таунусі (Франкфурт-на-Майні – регіон Рейн-Майн), Кіль. Ти можеш сам обрати, в якому місті хотів би працювати і жити.

Як виглядає твій початок роботи з нами?

 

Для того, щоб полегшити твоє становлення в нашій компанії, ми щомісяця організовуємо в Мангaймі комплексну вступну програму для всіх нових співробітників.

Таким чином, ти познайомишся з колегами, нашою продукцією та робочими процесами, щоб розпочати роботу в нашій компанії оптимально підготовленим та з налагодженою мережею контактів.

Мовна підготовка, зовнішні спеціалізовані тренінги, підвищення кваліфікації в галузі сонячної енергетики, електрики та сантехніки/теплотехніки, а також спеціальні знання – все, що допомагає тобі рухатися вперед, допомагає і нам.

Ми також надаємо підтримку в пошуках житла

 

Співробітникам, які ще не мають власного житла в Німеччині, ми допомагаємо з розміщенням. У нас є низка об’єктів нерухомості, які ми можемо надавати в оренду як посередники. Ми пропонуємо готові до заселення квартири з двома одномісними кімнатами, кухнею, ванною кімнатою та доступом до Інтернету. Наш відділ кадрів допоможе з оформленням документів.

Зацікавився нашою пропозицією?

Тоді ми хотіли б познайомитися з тобою ближче. Зв’язатися з нами дуже просто. Ми говоримо твоєю мовою!
Твоя контактна особа в Німеччині – Анна Піроженко – ознайомить тебе з актуальними вакансіями та відповість на всі твої запитання.

 

 

 

 

Запрошуємо вподобати наші українські профілі y Facebook/Instagram, де ти знайдеш багато свіжих новин та оголошень @AnnaBeegyUkraine