Szukamy
bohaterów
energii

Nasza misja: Czysta energia dla dobrego klimatu

 

Nazywamy się beegy. Będąc częścią spółki MVV Energie AG, jednego z największych przedsiębiorstw energetycznych w Niemczech, działamy w duchu transformacji energetycznej i dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz przyszłościowe technologie. Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań oferującym szeroką gamę usług – od instalacji fotowoltaicznych i akumulatorów energii przez stacje ładowania aż po pompy ciepła i systemy ogrzewania pelletem.

Obecnie zatrudniamy w naszej firmie łącznie ok. 300 pracowników.

 

 

Rozwijamy się i szukamy pracowników na lokalizacje:

Mannheim
Villingen-Schwenningen
Schwalbach am Taunus (Frankfurt am Main – Rhein Main Region)
Kiel

 

Możesz sam wybrać, w którym mieście chciałbyś pracować i mieszkać.

Zapraszamy do kontaktu z Justyna telefonicznie lub przez Whatsapp
pod numerem +48608678488 lub do napisania maila na adres justyna.pietrzak@beegy.com.

Cieszymy się na kontakt z Panstwem!

Dołącz do naszego zespołu!

 

Rozwijamy się i szukamy wsparcia w zakresie instalacji naszych produktów u klientów.

Oferujemy:

 

→ Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w przyszłościowej branży z atrakcyjnym wynagrodzeniem  + BONUSY+ Dodatek żywieniowy

→  Stałe prawo do urlopu w wymiarze 30 dni rocznie i korzystanie z konta nadgodzin

→ System jednozmianowy (40 godz. pracy w tygodniu), wolne weekendy i płatne nadgodziny

→ Pełny zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec

→ Zwrot kosztów za pracę w terenie

→ W przypadku przeprowadzki do Niemiec: gotowe mieszkania do zamieszkania, pomoc w sporządzaniu wniosków, rejestracje w urzędach/banku/ubezpieczalni, sfinansowanie kursu języka niemieckiego w przypadku znajomości podstaw niemieckiego

→ Możliwość awansu

 

Przyłącz się do nas!

 

Please accept marketing-cookies to watch this video.

Tak pracujemy

Profesjonalne narzędzie Najwyższa jakość pracy
wysoko Najlepsze perspektywy
Na drogę do klienta Nasza flota
Świetna atmosfera pracy zmotywowany zespół

 

Nasze lokalizacje:

 

Nasza główna siedziba firmy znajduje się w Mannheim. Miasto uniwersyteckie Mannheim to miasto na prawach powiatu liczące 309 817 mieszkańców (na 31 grudnia 2020 r.), mieszczące się w okręgu regencyjnym Karlsruhe w Badenii-Wirtembergii. Ustępując Stuttgartowi i wyprzedzając Karlsruhe, jest drugim największym miastem tego kraju związkowego.

Posiadamy wiele lokalizacji, gdzie pracujemy: Mannheim, Villingen-Schwenningen, Schwalbach am Taunus (Frankfurt am Main – Rhein Main Region), Kiel. Możesz sam wybrać, w którym mieście chciałbyś pracować i mieszkać.

Jak wygląda Twój start u nas:

 

Aby ułatwić Tobie start u nas, co miesiąc w Mannheim organizujemy dla wszystkich nowych pracowników obszerny program wprowadzający.
W ten sposób poznajesz środowisko swoich kolegów oraz nasze produkty i procesy, dzięki czemu możesz rozpocząć pracę w naszej firmie optymalnie przygotowany i wyposażony w sieć kontaktów.

Począwszy od szkoleń językowych, poprzez zewnętrzne szkolenia specjalistyczne, aż po dokształcanie w zakresie instalacji solarnych, elektryki i mechaniki urządzeń sanitarno-grzewczych, aż po wiedzę specjalistyczną – wszystko, co pomaga Tobie iść do przodu, pomaga również nam.

Zapewniamy także wsparcie przy poszukiwaniu mieszkania

 

Pracownikom, którzy nie mają jeszcze mieszkania w Niemczech, pomagamy w zakwaterowaniu. Posiadamy portfolio nieruchomości, które możemy udostępnić w drodze pośrednictwa. Mamy gotowe mieszkania do zamieszkania, w których znajdują się dwa pokoje jednoosobowe, kuchnia, łazienka i dostęp do Internetu. Nasz dział HR pomoże w załatwieniu formalności.

 

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

 

Chcielibyśmy Cię poznać. Skontaktuj się z nami w prosty sposób. Mówimy w Twoim języku. Wasz rekruter w Polsce – Justyna Pietrzak, przedstawi Tobie aktualne oferty pracy
i odpowie nasz Wasze pytania.

 

 

 

Zapraszamy do polubienia i obserwacji naszych polskich profili na Facebook, Instagram, Linkedln, na których znajdziecie mnóstwo świeżych informacji i ogłoszeń.

 

Zapraszamy również do naszego biura, które mieści się we Wrocławiu.
Zabierz swoje CV na spotkanie w biurze i dowiedz się więcej o współpracy w naszym zespole.

Silver Office Center

Piętro 13
Plac Konstytucji 3 Maja 3
50-083 Wrocław
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach między 08:00 a 16:00.

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-230927611-1', { 'anonymize_ip': true }); ga('send', 'pageview'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WF84SM5'); !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '1247757902630004'); fbq('track', 'PageView');