Szukamy
bohaterów
energii

Nasza misja: Czysta energia dla dobrego klimatu

 

Nazywamy się beegy. Będąc częścią spółki MVV Energie AG, jednego z największych przedsiębiorstw energetycznych w Niemczech, działamy w duchu transformacji energetycznej i dostarczamy naszym klientom rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz przyszłościowe technologie. Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań oferującym szeroką gamę usług – od instalacji fotowoltaicznych i akumulatorów energii przez stacje ładowania aż po pompy ciepła i systemy ogrzewania pelletem.

Obecnie zatrudniamy w naszej firmie łącznie ok. 300 pracowników.

 

 

Rozwijamy się i szukamy pracowników na lokalizacje:

Mannheim
Villingen-Schwenningen
Schwalbach am Taunus (Frankfurt am Main – Rhein Main Region)
Kiel

 

Możesz sam wybrać, w którym mieście chciałbyś pracować i mieszkać.

Zapraszamy do kontaktu z Justyna telefonicznie lub przez Whatsapp
pod numerem +48608678488 lub do napisania maila na adres justyna.pietrzak@beegy.com.

Cieszymy się na kontakt z Panstwem!

Dołącz do naszego zespołu!

 

Rozwijamy się i szukamy wsparcia w zakresie instalacji naszych produktów u klientów.

Oferujemy:

 

→ Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w przyszłościowej branży z atrakcyjnym wynagrodzeniem  + BONUSY+ Dodatek żywieniowy

→  Stałe prawo do urlopu w wymiarze 30 dni rocznie i korzystanie z konta nadgodzin

→ System jednozmianowy (40 godz. pracy w tygodniu), wolne weekendy i płatne nadgodziny

→ Pełny zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec

→ Zwrot kosztów za pracę w terenie

→ W przypadku przeprowadzki do Niemiec: gotowe mieszkania do zamieszkania, pomoc w sporządzaniu wniosków, rejestracje w urzędach/banku/ubezpieczalni, sfinansowanie kursu języka niemieckiego w przypadku znajomości podstaw niemieckiego

→ Możliwość awansu

 

Przyłącz się do nas!

 

Please accept marketing-cookies to watch this video.

Tak pracujemy

Profesjonalne narzędzie Najwyższa jakość pracy
wysoko Najlepsze perspektywy
Na drogę do klienta Nasza flota
Świetna atmosfera pracy zmotywowany zespół

 

Nasze lokalizacje:

 

Nasza główna siedziba firmy znajduje się w Mannheim. Miasto uniwersyteckie Mannheim to miasto na prawach powiatu liczące 309 817 mieszkańców (na 31 grudnia 2020 r.), mieszczące się w okręgu regencyjnym Karlsruhe w Badenii-Wirtembergii. Ustępując Stuttgartowi i wyprzedzając Karlsruhe, jest drugim największym miastem tego kraju związkowego.

Posiadamy wiele lokalizacji, gdzie pracujemy: Mannheim, Villingen-Schwenningen, Schwalbach am Taunus (Frankfurt am Main – Rhein Main Region), Kiel. Możesz sam wybrać, w którym mieście chciałbyś pracować i mieszkać.

Jak wygląda Twój start u nas:

 

Aby ułatwić Tobie start u nas, co miesiąc w Mannheim organizujemy dla wszystkich nowych pracowników obszerny program wprowadzający.
W ten sposób poznajesz środowisko swoich kolegów oraz nasze produkty i procesy, dzięki czemu możesz rozpocząć pracę w naszej firmie optymalnie przygotowany i wyposażony w sieć kontaktów.

Począwszy od szkoleń językowych, poprzez zewnętrzne szkolenia specjalistyczne, aż po dokształcanie w zakresie instalacji solarnych, elektryki i mechaniki urządzeń sanitarno-grzewczych, aż po wiedzę specjalistyczną – wszystko, co pomaga Tobie iść do przodu, pomaga również nam.

Zapewniamy także wsparcie przy poszukiwaniu mieszkania

 

Pracownikom, którzy nie mają jeszcze mieszkania w Niemczech, pomagamy w zakwaterowaniu. Posiadamy portfolio nieruchomości, które możemy udostępnić w drodze pośrednictwa. Mamy gotowe mieszkania do zamieszkania, w których znajdują się dwa pokoje jednoosobowe, kuchnia, łazienka i dostęp do Internetu. Nasz dział HR pomoże w załatwieniu formalności.

 

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

 

Chcielibyśmy Cię poznać. Skontaktuj się z nami w prosty sposób. Mówimy w Twoim języku. Wasz rekruter w Polsce – Justyna Pietrzak, przedstawi Tobie aktualne oferty pracy
i odpowie nasz Wasze pytania.

 

 

 

Zapraszamy do polubienia i obserwacji naszych polskich profili na Facebook, Instagram, Linkedln, na których znajdziecie mnóstwo świeżych informacji i ogłoszeń.

 

Zapraszamy również do naszego biura, które mieści się we Wrocławiu.
Zabierz swoje CV na spotkanie w biurze i dowiedz się więcej o współpracy w naszym zespole.

Silver Office Center

Piętro 13
Plac Konstytucji 3 Maja 3
50-083 Wrocław
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach między 08:00 a 16:00.