fbpx

beegy, przedsiębiorstwo należące do MVV Energie AG, jest dostawcą produktów i usług w zakresie odnawialnych,
zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych. Naszą ofertę produktów dla energetyki słonecznej optymalnie uzupełniają
innowacyjne usługi, takie jak inteligentne sterowanie ładowaniem pojazdów elektrycznych oraz cyfrowe narzędzia sprzedaży,
takie jak aplikacja sprzedażowa. Dzięki modułowej platformie IoT beegy wspiera wiele branż przy otwieraniu nowych
obszarów działalności i oferowaniu swoim klientom przyszłościowych rozwiązań energetycznych.

Stale się rozwijamy i dlatego poszukujemy osoby, która wzmocni nasz zespół HR na stanowisku

Specjalista ds. rekrutacji (m/k/i) w lokalizacji Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja na stanowiska techniczne i przemysłowe/rzemieślnicze, początkowo w Niemczech, w ramach
    strategicznej ekspansji firm beegy
  • Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie aktywnych i pasywnych kandydatów na rynku, najlepiej także z innych
    krajów UE
  • Analiza rynku i sektora w celu identyfikacji potencjalnych kandydatów
  • Kontrola i realizacja projektów poszukiwawczych w ścisłej współpracy z pracownikami działu HR i menedżerami
    ds. rekrutacji w Mannheim
  • Stała wymiana informacji z kolegami ds. sourcingu w celu usprawniania procesów
  • Opracowywanie i ocena nowych strategii poszukiwania i nawiązywania kontaktów oraz ich wdrażanie
    w ramach (aktywnego) procesu pozyskiwania pracowników w sektorze pracowników fizycznych
  • Organizacja targów pracy

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku ekonomika przedsiębiorstw ze specjalizacją kadry/ organizacja, psychologia
    (psychologia biznesu)/ pedagogika lub ukończenie ekwiwalentnego szkolenia jako pracownik działu kadr (m/k/i)
    z odpowiednim doświadczeniem praktycznym
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie zasobów ludzkich, z konkretną wiedzą specjalistyczną
    w zakresie zarządzania kandydatami i rekrutacji, w szczególności z solidną wiedzą na temat nawiązywania
    kontaktów z kandydatami
  • Biegła znajomość języka polskiego w biznesie oraz dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana
    znajomość języka ukraińskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość i chęć podejmowania inicjatywy, uporządkowane, przedsiębiorcze
    myślenie, elastyczność i zdolność reagowania, szybka percepcja
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych oraz, w razie potrzeby, do odbycia stażu w siedzibie głównej
    w Mannheim

Möchtest du diese Chance nutzen? Dann sende bitte deine Bewerbungsunterlagen unter Angabe deiner Verfügbarkeit und Gehaltsvorstellung an Andrea Styppa, jobs@beegy.com oder kontaktiere uns telefonisch oder per Whatsapp unter +49 170 736 86 22.

Diese Stellenausschreibung als PDF herunterladen.